Hands-on Echografieles in uw praktijk (EchoLokaal)
Datum in overleg met u
|De les vindt plaats in uw eigen praktijk
Twee weten meer dan één. Daarom bieden we de mogelijkheid om twee ervaren experts in huis te halen die u helpen bij al uw vraagstukken rondom musculoskeletale echografie. Onder begeleiding van deze 2 experts gaat u 4 uur lang intensief met echografie aan de gang.
Tijd en locatie
Datum in overleg met u
De les vindt plaats in uw eigen praktijk
Inhoud
Twee weten meer dan één. Daarom bieden we de mogelijkheid om twee ervaren experts in huis te halen die u helpen bij al uw vraagstukken rondom musculoskeletale echografie.
Ruben en Ivo, beiden met jarenlange ervaring in echografie, worden door tal van orthopeden, huisartsen- en fysiotherapiepraktijken gevraagd om echospreekuren te draaien. De uitgebreide kennis die zij in de loop der jaren hebben opgebouwd, willen zij graag met u delen. In plaats van enkel te vertellen, stellen zij zich tot doel om u te leren wat u wilt weten.
Of het nu gaat om specifieke gewrichten, het herkennen van bepaalde structuren of het verdiepen van uw kennis, wij plannen graag een informele sessie met u in. Samen kunnen we uw vaardigheden naar een hoger niveau tillen.
Het programma wordt op maat gemaakt n.a.v. uw vraagstelling.
De enige eis die wij stellen is dat u een basisopleiding echografie heeft gevolgd. Alle nationale en…