top of page
Logo

Initiatief van Dynamic

MSU Standaard

wo 19 jan

|

Dynamic

Deze opleiding, georganiseerd i.s.m. Fysus, is bedoeld voor iedereen die musculoskeletale echografie willen integreren binnen hun praktijkvoering. Accreditatie: KNGF (algemeen register) 98 en KeurmerkFysiotherapie 51.

Inschrijving is gesloten
Andere opleidingen bekijken

Tijd en locatie

19 jan 2022, 13:00 – 20 apr 2022, 19:00

Dynamic, Bedrijvenpark Twente 165L, Almelo

Inhoud

Deze complete MSU opleiding geeft een basis voor iedereen die met musculoskeletale echografie wil beginnen. Normale anatomie en pathologie worden behandeld volgens de laatste anatomische inzichten, de meest recente kennis op het gebied van weefselschade en weefselherstel, de mechanische– en de biologische gevolgen van weefselschade op korte- en lange termijn.

Inhoud: deze wetenschappelijk onderbouwde opleiding biedt u een verdieping van anatomische kennis, het protocollair scannen en het betrouwbaar interpreteren van het verkregen beeld, zowel normale anatomie als uitgebreide pathologie. 

Gebied: schouder, elleboog, pols, heup, knie en enkel

Docenten:

- Rychard Geryszewski

Data:

Google Maps is geblokkeerd vanwege je instellingen voor Analytics en functionele cookies.

Deel dit evenement

bottom of page